Lennart van Ham
Senior Data & AI Consultant

Zoals inmiddels traditie, begon Pipple het nieuwe jaar precies zoals we dat het liefste doen: samen in de sneeuw. Met het hele team vertrokken we naar het Oostenrijkse Serfaus voor de jaarlijkse wintersporttrip.

Onder strakblauwe luchten en op perfect geprepareerde pistes liet Team Pipple zich van zijn sportiefste kant zien. De omstandigheden waren ideaal: rustige afdalingen, verse sneeuw en volop zon. Of je nu met de fanatiekelingen met volle vaart de berg af ging of rustig genoot van het uitzicht, iedereen heeft alles gehaald uit deze dagen in de sneeuw.

Wintersport 2026 raster foto's

Maar een Pipple-trip is natuurlijk meer dan alleen skiën. Tussen de afdalingen door, en vooral daarna, stond samen genieten centraal. Er werd volop gelachen, gedanst en bijgepraat tijdens lange avonden in de après-ski. Precies die momenten maken dit soort trips zo bijzonder: tijd om elkaar op een andere manier en daardoor nog beter te leren kennen.

 

Terug op kantoor voelen we ons weer opgeladen en vol frisse ideeën voor wat 2026 ons gaat brengen.

En extra bedankt aan Annemarijn, Caatje, Esmee en Jochem voor de organisatie van dit mooie weekend!

Vragen over het laatste nieuws, events en pr?

Rob kan je alles over onze organisatie, missie en visie vertellen.
Hij komt graag met je in contact!

Rob Tillemans
Commercieel Directeur
commercie@pipple.nl